Як зробити замовлення?

На електронну пошту torbyitorby@gmail.com сформулюйте запит.

Для надання візуалізації на затвердження надішліть векторний файл для друку (*ai, *eps, *cdr в ранніх версіях, всі шрифти та об’єкти переведені в криві).

③ Напишіть, яка буде форма оплати. Оплата 100% на картку Приватбанку/Монобанку або на р/р ФОП без ПДВ (3-я група), на ТОВ з ПДВ (+20%, сума рахунку має бути не меншою за 1500 грн).

Повідомте дані для відправки Новою поштою (місто та № відділення, ПІБ (повністю), тел. одержувача). При надсиланні на компанію прописуйте код ЄДРПОУ. Якщо відправка потрібна з оплатою за безготівковим розрахунком, не забудьте вказати це.

Терміни прописуються на момент оформлення замовлення та можуть змінюватись в залежності від завантаження на виробництві. Відвантаження великих тиражів можливе частинами. Якщо є критичний термін складання тиражу або бажана дата, вкажіть її, можливо, ми знайдемо вікно для замовлення.

Введіть листування через пошту, щоб зберегти листування. При повторі замовлення, Вам потрібно буде лише написати хочу повторити замовлення за тими ж параметрами. Якщо ж є зміни в розмірі, кольорі, кількості або в макеті, потрібно змінити телефон, Вам достатньо прописати це в листі, все інше ми зробимо самі.

 

З нетерпінням чекаємо на Ваші замовлення на пошту!