Друк на футболках

печать на футболках

Вартість футболок для дорослих: біла – 104 грн, кольорова – 117 грн. Вартість футболок для дітей: біла – 78 грн, кольорова – 104 грн.

Наявність продукції, колір та розміри уточнюйте у менеджерів

catalog_fut_001 catalog_fut_002 catalog_fut_003 catalog_fut_004 catalog_fut_005

Футболка – обов’язковий елемент гардеробу будь-якої людини. Універсальність цього виду одягу визначає його наявність абсолютно у всіх, незалежно від статусу, фінансового стану, статі, віку чи уподобань. І в більшості випадків футболка давно стала частиною стилю, що відображає дух та погляди власника цієї речі.

Оригінальні футболки – незмінний атрибут іміджу молоді, а також творчих людей будь-якого віку

Пройшовши вулицями Києва, ви обов’язково звернете увагу на прикольні футболки. Купити таку футболку на сьогоднішній день не складе труднощів. Адже покупцям пропонується величезний вибір оригінальних футболок, серед яких ви зможете підібрати виріб будь-якого кольору і з будь-яким малюнком, що сподобався. Або навіть виготовити прикольні футболки на замовлення.

Футболки часто відіграють роль форменого одягу під час проведення різних промо-акцій. Нестандартний малюнок або напис на них підкреслить відмінні якості бренду, що рекламується. І, звісно, прикольна футболка стане оригінальним подарунком до будь-якої події.

Ми здійснюємо продаж готових футболок партіями великого та дрібного гурту, а також наносимо оригінальний друк на футболки замовника. У нас ви можете купити прикольні футболки для будь-якої мети та в будь-якій кількості. У разі потреби ми можемо використовувати авторські та особисті макети замовника або розробити оригінальний макет зображення, підкресливши вашу індивідуальність або особливості вашої компанії. З контактною інформацією ви можете ознайомитись на нашому сайті usprint.com.ua.

Немає нічого простішого — лише подзвоніть!