Друк на чашках

Метод нанесения – сублимация (полноцветная печать)

Цей метод друку передбачає нанесення будь-яких повнокольорових зображень та фотографій. Форма чашки – лише циліндр. Доступні чашки білого кольору, з кольоровою ручкою та обідком, а також із кольоровою всередині з кольоровою ручкою. Кольори уточнюйте у менеджерів по будь-якому з телефонів, що вказані на сайті.

Мінімальний наклад: 1 штука. Індивідуальна коробка для чашки 10 грн./шт. Упаковка у коробки прораховується індивідуально..

cup

ТИРАЖ (ШТ.) 1-4 ШТ. 5-20 ШТ. 21-50 ШТ. 51-100 ШТ. 101-150 ШТ. 151-200 ШТ. 201-250 ШТ.
Ціна за 1 білу чашку
88 74 63 56 50 48 46
Ціна за 1 кольорову чашку
111 99 80 74 68 66 65

Чашка предмет повсякденного використання. Вдома, на роботі і навіть у подорожах вона завжди присутня поряд, “пропонуючи” у приємні хвилини відпочинку улюблений напій. Можна сказати, що чашка є частиною нашої індивідуальності. А що зможе проявити Вашу індивідуальність краще, ніж друк на чашці, виконана з використанням символу малюнку або напису.

Наша компанія виконує якісний та стійкий друк фото та написів на чашках за найбільш демократичними цінами. Широкий вибір базових виробів надійного виробництва, виготовлених з екологічних матеріалів, дозволяє Вам розмістити на їх поверхні будь-які малюнки, логотипи та висловлювання.

Створений з нашою допомогою друк на чашках відрізняється високою стійкістю. Завдяки сучасному обладнанню та кращим вихідним матеріалам, отримані вироби відрізняються довгим терміном служби та користуються популярністю у різних верств населення.

Ціна друку на чашках цілком доступна, що дозволяє активно користуватися цією послугою як для створення оригінального подарунка, так і для організації великої рекламної акції на підприємстві.